Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради"

Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради"  виступало Замовником у Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ОЛІМП" під час розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту за адресою: вул. Космічна, 17 в м. Дніпро, блок "Б" (приміщення відповідно завдання на проектування), про що було укладено договір №2 від 04.01.2021 р. на суму 76 964,93 грн.

Виконавцем, ТОВ "ПБК "ОЛІМП", проект був виконаний своєчасно і якісно, висококваліфікованими спеціалістами. Зауважень до об’ємів, термінів та якості виконання робіт з боку КП "ДОПЦ зі стаціонаром" ДОР" немає.

За час співпраці ТОВ "ПБК "ОЛІМП" підтвердила репутацію надійного партнера КП "ДОПЦ зі стаціонаром" ДОР".

Департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради

ТОВ "ПБК "ОЛІМП", на замовлення Департаменту стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради, виконувало проектно-вишукувальні роботи по об'єкту "Капітальний ремонт фасаду будівлі житлового фонду за адресою: проспект Д.Яворницкого, 113, м.Дніпро", ДК 021:2015, код 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування" (договір № 10/18 від 11.04.2018р. на суму 558 750 грн).

Даний проект пройшов комплексну експертизу і отримав позитивний висновок експертної організації.

Всі роботи виконані професійно, в зазначений в договорі термін, з дотриманням технічних умов, Державних будівельних норм та інших нормативних документів діючих на території України.

Ми рекомендуємо ТОВ "ПБК "ОЛІМП", як надійного, сумлінного і професійного партнера, стабільну компанію з динамічним розвитком, що володіє значним потенціалом та якісно виконує роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації.

Комунальний заклад "Дніпровська клінічна психіатрична лікарня" Дніпропетровської обласної ради"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Проектно-Будівельна Компанія "ОЛІМП" у 2017 році виконувало розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі психіатричного відділення у КЗ "Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня" ДОР" за адресою: м. Дніпро, вул. Бехтерева,1. Договір №16 від 17.10.2017 р.

Розробка проектно-кошторисної документації була проведена відповідно до вимог згідно ДБН А.2.2-3-2014 та ДСТУ Н.Б.В. 1.2-2016, виконувалася кваліфікованими фахівцями. Товариство з обмеженою відповідальністю "Проектно-Будівельна Компанія "ОЛІМП" виконала послуги в строк, швидко, якісно та за оптимальною ціною.

Співробітники Товариства з обмеженою відповідальністю "Проектно-Будівельна Компанія "ОЛІМП" максимально враховували побажання замовника.

Претензій до виконаної роботи не маємо.

Комунальний заклад "Васильківська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради

ТОВ "ПБК "ОЛІМП", на замовлення КЗ "Васильківська центральна районна лікарня" Дніпропетровської облради", виконувало послуги з розрахунку ефективності захисту приміщень рентген-діагностичного кабінету від іонізуючого (рентген) випромінювання, ДК 021:2015 - 907200000-0 "Захист довкілля" (договір №93 від 06.05.2019р. на суму 4900,00 грн.)

Послуги з розрахунку за договором було виконано вчасно та з належною якістю, відповідно до чинних норм та вимог законодавства України. У ході співпраці ТОВ "ПБК "ОЛІМП" чітко дотримувалось умов договору.

ТОВ "ПБК "ОЛІМП" може бути рекомендовано, як надійний діловий партнер високим рівнем професіоналізму та відповідальності, який здатний своєчасно виконувати поставлені завдання з високою якістю.

Комунальне підприємство "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ" Дніпровської міської ради

Комунальне підприємство "Міське управління справами" Дніпровської міської ради висловлює свою подяку ТОВ "ПБК "ОЛІМП" за своєчасно надані послуги з коригування проекту "Капітальний ремонт мякої покрівлі адміністративної будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 у м. Дніпро" з проходженням державної експертизи.

Хотілося б відзначити оперативність співробітників компанії в прийнятті рішень, грамотного консультування і відмінне виконання роботи - це відмінна риса вашої організації!

Цілеспрямованість і активна життєва позиція співробітників, безумовно, допомагають в досягненні високих результатів.

Рекомендуємо ТОВ "ПБК "ОЛІМП" як надійного партнера!

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙДІНГ АССОШІЕЙШН АІМДЖІ"

ТОВ "ТРЕЙДІНГ АССОШІЕЙШН АІМДЖІ" висловлює подяку компанії ТОВ "ПБК "ОЛІМП" за професійний підхід та відповідальність у виконанні договору №0719-2П від 25.07.2019 на виконання проектних робіт по об’єкту: "Капітальний ремонт приміщень травматологічного корпусу КНП "Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" ЗМР під кабінет для установки системи рентгенівської діагностичної Calipso F MTOps, за адресою: м.Запоріжжя, вул.Перемоги, 80".

Всі свої зобов’язання по договору ТОВ "ПБК "ОЛІМП" виконав якісно, своєчасно та без жодних нарікань.

Департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради

ТОВ "ПБК "ОЛІМП", на замовлення Департаменту стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради, виконувало проектно-вишукувальні роботи по об'єкту "Капітальний ремонт фасаду будівлі житлового фонду за адресою: вулиця Курчатова, 2, м.Дніпро", ДК 021:2015, код 71320000-7 "Послуги з інженерного проектування" (договір №12/18 від 11.04.2018 р. на суму 343 000 грн).

Даний проект пройшов комплексну експертизу і отримав позитивний висновок експертної організації.

Всі роботи виконані професійно, в зазначений в договорі термін, з дотриманням технічних умов, Державних будівельних норм та інших нормативних документів діючих на території України.

Ми рекомендуємо ТОВ "ПБК "ОЛІМП", як надійного, сумлінного і професійного партнера, стабільну компанію з динамічним розвитком, що володіє значним потенціалом якісно виконує роботи по виготовлення проектно-кошторисної документації.

Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня №1"

Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня №1" висловлює подяку за ефективну роботу Вашого підприємства.

Відповідно до договору №128 від 31.08.2018р. ТОВ "ПБК "ОЛІМП" надано послуги з розрахунку ефективності захисту приміщень рентген-діагностичного кабінету від іонізуючого (рентген) випромінювання (ID закупівлі UA-2018-08-09-000330-c).

За час співпраці ТОВ "ПБК "ОЛІМП" не порушував термінів надання послуг, зауваження щодо неналежної якості наданих послуг відсутні.